KV.EE kinnisvara-podcast: räägime kinnisvara korrashoiuteenusest

KV.EE kinnisvara-podcast’i 69. saate külaline on Kvatro Kinnisvarahalduse OÜ juhatuse esimees Andry Krass. Juttu tuleb kinnisvara korrashoiuteenusest. Saadet juhib kinnisvarakonsultant ja -koolitaja Tõnu Toompark.

Andry Krass aitab avada, mis on korrashoiuteenus ja kes on selle turu suurimad tegijad. Räägime, mis maksab kinnisvara korrashoid ja millest teenuse hind sõltub. Arutame, mis on korrashoiuteenuse pakkuja suuremad mured ja rõõmud.

Puudutame, kas korrashoiuteenus on kallim uusarenduse või nõukogudeaegse kortermaja korteris? Käsitleme, kas korrashoiuteenuse pakkujad mõtlevad kaasa kinnisvara turuväärtuse tõstmise peale või on korrashoidjatel oma vaatevinkel?

Andry Krass räägib, kas tema näeb üüriinvestoritest korteriomanikes pigem positiivset või negatiivset. Saate lõpuks avaldab külaline oma soovituse, kuhu kinnisvarasektoris tuleks tähelepanu pöörata.

Vaata saadet videona

Kuula saadet

Kuula KV.EE kinnisvara podcast’i. 69. saates on Kvatro Kinnisvarahalduse OÜ juhatuse esimees Andry Krass, kellega räägime elamispindade korrashoiuteenuse olemusest. Saadet juhib kinnisvarakonsultant ning -koolitaja Tõnu Toompark.

Kutsume häid kuulajaid üles: andke teada, milliste teemade käsitlemisest olete huvitatud? Keda sooviksite kuulda saate külalisena? Kas soovite koguni ise tulla mõnest päevakajalisest teemast rääkima? Sellekohased mõtted ja ettepanekud on teretulnud meiliaadressile klienditugi@kv.ee.

Kas soovid värsket kinnisvarainfot meilile?

Sisesta e-posti aadress ja ole kursis kinnisvaraturu liikumistega!

Kinnisvarakoolis järgmisena:

06.12.2023 Planeerimisseaduse ja ehitusseadustiku muudatused ning rakenduspraktika