KV.EE kinnisvara-podcast: uus suur tegija üürikorterite turul

KV.EE kinnisvara-podcast’i 67. saates räägime Tallinna üürikorterite turu uuest suurest tegija Bonava Eesti plaanidest. Neid aitab avada Bonava Eesti OÜ arendusvaldkonna juht Martin Rikolas. Saadet juhib kinnisvarakonsultant ja -koolitaja Tõnu Toompark.

Martin Rikolas räägib, kas üürikorterite ärisse sisenemise põhjus oli müügiks mõeldud korteriprojektide kehv müügiedu? Või viisid uue ärisuuna arendamisele hoopis muud tähtsamad tegurid?

Arutame, kas 2023. a muutunud majanduskeskkonnas ja intressimäärade keskel on õige aeg kapitalimahuka investeerimisega alustamiseks. Lisaks avab Martin Rikolas, kas ja kus on Bonava veel üürikortereid arendamas.

Kõneleme konkreetsemalt, milline on suurarendaja pakutav üürikorter oma olemuselt ja kas see erineb müügiks mõeldud korterist. Arutame, kas Uus-Mustamäe kvartal, kus juba asub paar üürimaja ja tõenäoliselt on lisaks hulk väikeinvestorite üürileandmiseks ostetud kortereid, on hea koht uue üürimaja turule toomiseks. Saates võrdleme, mille poolest erineb suurinvestori pakutav üürikorter väikeinvestori pakutavast.

Saate lõpuks annab Martin Rikolas mõned nõuanded ja soovitused üüriäris tegutsejatele, mida tema tähtsaks peab.

Vaata saadet videona

Kuula saadet

Kuula KV.EE kinnisvara podcast’i. 67. saates on külas Bonava Eesti OÜ arendusvaldkonna juht Martin Rikolas. Räägime Bonava Eesti plaanidest Tallinna korterite üüriturul. Saadet juhib kinnisvarakonsultant ning -koolitaja Tõnu Toompark.

Kutsume häid kuulajaid üles: andke teada, milliste teemade käsitlemisest olete huvitatud? Keda sooviksite kuulda saate külalisena? Kas soovite koguni ise tulla mõnest päevakajalisest teemast rääkima? Sellekohased mõtted ja ettepanekud on teretulnud meiliaadressile klienditugi@kv.ee.

Kas soovid värsket kinnisvarainfot meilile?

Sisesta e-posti aadress ja ole kursis kinnisvaraturu liikumistega!

Kinnisvarakoolis järgmisena:

28.09.2023 Detailplaneeringute koostamine ja menetlemine