Lumi Capital: Lumi Capital omandas Indi ärikeskuse Riias

Lumi Capital omandas koostöös Eesti erainvestoriga Riias asuva Indi ärikeskuse. Kaasaegne mitme üürnikuga kontorihoone asub kesklinnast põhja pool Ganibu Dambise äripiirkonnas, Skanste büroopiirkonna lähedal. Hoones on 12 000 ruutmeetrit üüritavat netopinda, ning lisa arendusmahtu.

“Hoones on atraktiivsed kõrgete lagede ja ahvatleva tööstusliku õhkkonnaga kontorid. Näeme, et ettevõtted otsivad covidijärgses olustikus köitvaid büroosid, mis pakuvad avaraid koostöö- ja kohtumispaiku,” kinnitab Martin Rekor, Lumi Capitali partner.

4-korruselises hoones tegutses ajalooliselt Riia elektrimasinate tehas ning endine tööstushoone on tänaseks rekonstrueeritud – seda mitmes etapis aastatel 2008-2022.

“Oleme veendunud, et Indi keskus oma kaasaegsete ruumide, tugevate üürnike ja ainulaadse pärandiga on meie portfelli väärtuslik täiendus,” kinnitab Rekor.

Indi büroohoone asukoht on külastajate ja töötajate huvisid silmas pidades soodne – sel on hea ühistranspordiühendus ning ühendus kesklinnaga kiire ja efektiivne. Lumi Capitalil on plaanis kinnistut parendada – pakkuda rohkem rattaparkimisvõimalusi ning paigaldada autodele elektrilaadimispunktid.

2013. aastal asutatud on kinnisvarainvesteeringute juhtimisele keskendunud ettevõte. Lumi Capital on aktiivne investor Baltikumi äri-, kaubandus- ja elamusektoris ning teenindab era- ja institutsionaalseid investoreid Eestist ja välismaalt.

Kas soovid värsket kinnisvarainfot meilile?

Sisesta e-posti aadress ja ole kursis kinnisvaraturu liikumistega!

Kinnisvarakoolis järgmisena:

06.-08.09.2022 Kinnisvara ABC