Merko omandas osalused Paekalda arendusega seotud ettevõtetes

Merko31. juulil 2017 sõlmis AS Merko lepingud Nordecon ASiga 50%lise osaluse ja laenunõude omandamiseks ühisettevõttes Unigate OÜ ning 100%liste osaluste omandamiseks ettevõtetes Paekalda 2 OÜ, Paekalda 3 OÜ, Paekalda 7 OÜ ja Paekalda 9 OÜ.

Ostutehingu hind kokku on ligikaudu 4,5 miljonit eurot. Pooled muid tehingu tingimusi ei avalikusta. Tehing jõustub ostuhinna tasumisel hiljemalt 04. augustil 2017.

Osaluste omandamise eesmärk on lahendada Tallinnas asuvate Paekalda kinnistute omandisuhe ning kindlustada Merko kontserni korterite arenduse pikaajalist strateegiat Eestis. Tallinnas linnaosas looduskaunis Maarjamäe paekaldal asuvad kinnistud on perspektiivikas elukondliku kinnisvara arendusala. on pika-ajaline, mis toimub mitmes etapis ning kuhu saab rajada kokku ligikaudu 1 500 korterit.

Tehing ei ole käsitletav oluliste osaluste omandamisega NASDAQ Tallinna Börsi reglemendi osa „Nõuded Emitentidele“ tähenduses. AS Merko kinnitab, et juhatuse ja nõukogu liikmed ei ole tehingust muul viisil isiklikult huvitatud.

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata.

*

− 2 = 1

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Kas soovid värsket kinnisvarainfot meilile?

Sisesta e-posti aadress ja ole kursis kinnisvaraturu liikumistega!

Kinnisvarakoolis järgmisena:

19.05.2022 Kasutusluba ja selle taotlemine