Riigi Kinnisvara AS investeerib tuleval aastal 677 miljonit krooni

Täna, 17. detsembril kogunenud AS-i (RKAS) nõukogu kiitis heaks ettevõtte 2010. aasta investeeringute kava mahus 677 miljonit krooni.

Nõukogu esimehe Taavi Rõivase sõnul on positiivne, et RKAS saab investeeringuid teha käesoleva aastaga võrreldavas  mahus.

„Suurematest projektidest jätkub töö Koidula raudteepiirijaama ja Eesti Kohtuekspertiisi Instituudi uue hoone ning ja Politsei ja Päästeameti ühishoonete rajamisel. Koolidest saavad korda Porkuni, Kammeri, Vaeküla ja Kallemäe Kool“ sõnas Rõivas.

Lisaks kuulati ära ülevaade riigi kinnisvarainventuuri tulemustest ning riigi kinnisvarastrateegia rakendamise küsimustest.< ?

Nõukogule tutvustati ka Saar Poll OÜ poolt läbiviidud kliendirahulolu uuringu tulemusi. Küsitlus viidi läbi üürnikepoolsete kontaktisikute ja kliendiesindajate hulgas ajavahemikul 30.10-12.11.2009 Uuringusse kaasati nii riigiasutused, koolid kui ka eraettevõtted, samuti Keila, Tallinna ja Tartu linnavalitsuste esindajad. Vastanute osakaal oli 92% (91 inimest 99-st küsitletust).

Kliendirahulolu üldindeks on 2009. aastal 75,6 palli, mis paranes võrreldes 2008. aastaga 3,9 palli võrra. Peaaegu kõik näitajad on võrreldes eelmise aastaga tõusnud. Kõige enam kasvas hinnang küsimusele “Kui Te peksite valima enda ettevõttele/asutusele uuesti kinnisvara haldava partneri ja Teil oleks vaba valik, kas te valiksite uuesti RKAS-i?” – hinnang kasvas võrreldes eelmise aastaga 9,5 punkti võrra.

Kliendid ootavad RKASilt eelkõige suuremaid investeeringuid ning abi finantsküsimuste lahendamisel. Mitmetele klientidele tegi muret, et allhangete korral ei osutu alati kõige odavama pakkumise teinud firma kõige paremaks.

RKAS on 2001. aastal loodud Eesti Vabariigile kuuluv 1,46 miljardi krooni suuruse aktsiakapitaliga kinnisvaraarenduse ja -haldusega tegelev ettevõte, mille aktsiad kuuluvad 100%-liselt Eesti Vabariigile. Aktsiaid valitseb Rahandusministeerium.

Kas soovid värsket kinnisvarainfot meilile?

Sisesta e-posti aadress ja ole kursis kinnisvaraturu liikumistega!

Kinnisvarakoolis järgmisena:

06.-08.09.2022 Kinnisvara ABC