Riigi Kinnisvara AS jätkab kaheksa kinnistu müügiprotsessiga

Riigi Kinnisvara AS-il (RKAS) on jätkuv huvi kaheksa kinnistu võõrandamiseks. Selleks vaatab RKAS üle müügipakkumistes esitatud tingimused ning püüab kiiresti muutuval kinnisvaraturul saada selgust ka kinnistute tegelikust väärtusest käesoleval ajal, samuti soovib RKAS teada saada võimalike ostusoovijate ettepanekuid ja seisukohti müügitingimuste ja nendepoolse ostuhuvi osas.

Võõrandamist ootavad kinnistud Tallinnas Lõkke 4, Pikk 59/Pagari 1/Lai 44, Endla 15/Lõkke 2, Erika 15, Kalaranna tn 2 ja Kalaranna tn 2a (endine Patarei vangla), Kalmistu tee 11, samuti Keila-Joa loss ning kinnistu Jõhvis Viru 5a.

Eeltoodu alusel kutsub RKAS võimalikke ostusoovijaid üles esitama omapoolseid ettepanekuid ja seisukohti nimetatud kinnistute müügitingimuste ja võimaliku ostuhuvi osas hiljemalt 19.veebruariks 2009.a., kontakteerudes selleks arendusosakonna projektijuhi Karl Allekand´iga, tel 606 3467, mobiil 564 59 906; e-post: karl.allekand@rkas.ee. Kinnistuid puudutavate dokumentidega on võimalik aega kokku leppides tutvuda RKASis asukohaga Tartu mnt 85, Tallinn.

Esitatud ettepanekud ja seisukohad oleksid abiks müügiprotsessi ettevalmistamisel ja selle hilisemal teostamisel. Selguse mõttes märgib RKAS, et käesolev teade ei ole pakkumus võlaõigusseaduse § 16 tähenduses ning ostuhuvi ülesnäitamisel ei ole RKAS lepingu sõlmimiseks õiguslikult seotud ega selleks kohustatud.

RKAS soovis eelmisel aastal võõrandada üksteist kinnistut, millest reaalselt müüdi kirjaliku enampakkumisega kolm, kaheksa kinnistu osas ostupakkumisi ei esitatud. Tänaseks on üldise majandusolukorraga seoses muutunud ka kinnisvarakeskkond ja finantseerimisvõimalused.

Vaata kinnistute põhiinfot

Kas soovid värsket kinnisvarainfot meilile?

Sisesta e-posti aadress ja ole kursis kinnisvaraturu liikumistega!

Kinnisvarakoolis järgmisena:

06.-08.09.2022 Kinnisvara ABC