Tallinnas Haaberstis alustati uue multifunktsionaalse ärihoone arendust

FavorteFavorte OÜ alustas koostöös Uus Kinnisvarabürooga uute multifunktsionaalsete laohoonete pakkumisega Tallinnas linnaosas, aadressil Järveotsa tee 50.

Arendamisel on 4000 m2 uusi multifunktsionaalseid, nn „kõik ühes“ (ladu-tootmine, büroo ja esindus) äripindu, mille ehitamisega alustatakse käesoleval suvel. Esimeses etapis ehitatakse välja 2000 m2, mille valmimistähtaeg on järgmise aasta II kvartal, teise etapi valmimistähtaeg on aga 2016. aasta IV kvartalis.

„Esimene etapp on juba üürilepinguga kaetud,“ ütles Järveotsa 50 pakkumisprotsessi korraldav Uus Kinnisvarabüroo äripindade konsultant Einar Niin.. „Üürnikuks on heli-, valgus-, video-, lavatehnika ja ajutiste üritusepindade rendiga tegelev ettevõtte. Hetkel otsime aga üürnikke arenduse teisele etapile, kus pakutavad pinnad on suuruses 500-2000 ruutmeetrit.“

Laokompleksi asukoht on logistiliselt soodne, paiknedes Tallinna väljakujunenud äripiirkonnas ja Mustamäe piiril. See annab võimaluse olla oma klientidele, tarnijatele ja tööjõule lähedal. Läbimõeldud ja paindlikud lahendused võimaldavad ettevõtetel koondada ühe katuse alla lao- ja tootmisruumid koos büroo- ja esinduspindadega, võimaldades seeläbi efektiivsemat majandamist.

Projekti juhtimise ja üürnike leidmisega tegeleb Uus Kinnisvarabüroo, on Favorte OÜ ning Eventus Ehitus OÜ.

Kas soovid värsket kinnisvarainfot meilile?

Sisesta e-posti aadress ja ole kursis kinnisvaraturu liikumistega!

Kinnisvarakoolis järgmisena:

06.-08.09.2022 Kinnisvara ABC