Täna pannakse Nõmme spordikeskuse uuele hoonele nurgakivi

Täna, 15. novembril kell 13 pannakse pidulikult spordikeskuse uuele hoonele nurgakivi, on projekteerinud Ehala ja Irik Arhitektuuribüroo.

linnaosavanema Hanno Pevkuri sõnul on Nõmme spordikeskus muutunud viimaste aastatega üheks pealinna menukamaks vaba aja sportliku veetmise kohaks, mis seab keskusele suuremaid nõudeid spordihuviliste teenindamisel ja mida senine peahoone enam täita ei suutnud.

“Uus tuleb kaasaegne, senisest ruumikam ja parema planeeringuga. spordikeskuse uus läheb maksma üle kümne miljoni krooni,” lisas ta.

Uus hoone on planeeritud vanaga põhikujult üsna sarnane ning koosneb kahest tiivast ja keskosast. Hoonesse on planeeritud jõusaal, aeroobikasaal, kaks aurusauna, kaks soome sauna, riietusruumid, spordivarustuse laenutuspunkt ning teisele korrusele administratiivruumid.

Kuigi ehitustööd uue hoone juures kestavad vähemalt kevadeni töötab spordikeskus endiselt, pakkudes võimalust valgustatud liikumisradadel praegusel ajal joosta, lumikatte tekkimisel aga suusatada.

spordikeskuse arengukava järgi on keskuse missiooniks kõrgetasemeliste sportimis- ja vaba aja võimaluste tervislikke eluviise harrastavatele inimestele ning esteetilise keskkonna kujundamine looduskaunis pargis.

spordikeskuse aadress on Tallinn, Külmallika tänav 15a.

Kas soovid värsket kinnisvarainfot meilile?

Sisesta e-posti aadress ja ole kursis kinnisvaraturu liikumistega!

Kinnisvarakoolis järgmisena:

06.-08.09.2022 Kinnisvara ABC