Tänasest on RMK peahoones avatud puitarhitektuuri näitus

Alates tänasest, 10. veebruarist saab Riigimetsa Majandamise Keskuses (Toompuiestee 24, Tallinn) vaadata Aasta Puitehitise konkursi võidutööde näitust, mis tutvustab viimase kümne aasta puitarhitektuuri paremikku. Näituse avamine toimub peahoones täna kell 12.00.

Fotonäitus installatsioonil „Puu süü“, mis on loodud spetsiaalselt puitarhitektuuri konkursi võidutööde eksponeerimiseks, tunnistati parimaks eelmise aasta juunis toimunud puitarhitektuuri seitsme päeva konkursil. Installatsiooni autor on EKA arhitektuuritudeng Annika Valkna, fotode autor Liina Soosaar.

uue peahoone fuajee pakub nauditavat ja rahulikku keskkonda „Aasta Puitehitise“ näitusega tutvumiseks. Samas asuvas teabepunktis on külastajate käsutuses kaks arvutit ja 1,5-meetrise läbimõõduga puutetundlik kaardiga ekraan, mille abil saavad külastajad tutvuda looduses liikumise võimaluste ja riigimetsas lähiaastatel tehtavate metsatöödega.

arhitektide loodud silmapaistvaid puitehitisi esile tõstes soovib konkursi korraldaja Eesti Metsa- ja Puidutööstuse Liit näidata puitmaterjalide kasutamise võimalusi ehituskunstis.

Näitust korraldab Metsa- ja Puidutööstuse Liit oma puidukasutust edendava programmi Puuinfo raames. Näitust saab külastada tööpäeviti kell 9-18 ja see jääb avatuks kuni märtsi lõpuni. on külastajatele tasuta.

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata.

*

− 2 = 3

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Kas soovid värsket kinnisvarainfot meilile?

Sisesta e-posti aadress ja ole kursis kinnisvaraturu liikumistega!

Kinnisvarakoolis järgmisena:

17.05.2022 Kinnisvara arendusprojekti juhtimine