Uute korterite tehinguinfo

Tõnu ToomparkKinnisvara arendamisel või müümisel tekitab probleeme teadmatus, mis tegelikult toimub uute korterite turul. Konkurentide hetke tegevustele või hinnakirjale pole raske pilku heita, kuid see ei ava, kas need tegevused või hinnastamise poliitika on endaga kaasa toonud edu.

Iga kinnisvaraarendajat huvitab, kas näiteks konkurendi aktiivset reklaamikampaaniat või allahindluste pakkumist on saatnud edu ehk reaalne müük.

Samuti pakub väljakutset korterelamu projekteerimise faasis otsustamine, millise suurusega kortereid peaks pakkuma ehk milliste korterite müügitempo on parem ja milliste kehvem.

Lahendus oleks kinnisvarapakkumisel silma peal hoidmine pikema perioodi vältel. Selle tegevuse jaoks pole arendajatel enamasti aega.

Tõnu Toompark jälgib igakuiselt, mis toimub uute korterite turul

Turuinfo on kogutud andmebaasi, mis võimaldab teha väljavõtteid nii piirkondade, arendajate kui arendusprojektide lõikes. Samuti saab turuinfo analüüsimisel lähtuda korterite suurusest toalisuse või ruutmeetrite baasil. Näha on, millise suuruse või hinnaga korterid leiavad kiiremini ostja ja millised seisavad arendajal müümata.

Oleme välja töötanud aruandevormid, mis annavad arendajale äriotsusteks vajalikku võrreldavat infot parimal kujul.

Võta ühendust, kui tunned, et uute korterite turuinfo võiks Sinugi jaoks väärtuslik olla.

Tõnu Toompark
Adaur Grupp OÜ / Kinnisvarakool OÜ
+372 525 9703
tonu@adaur.ee
www.adaur.ee / www.kinnisvarakool.ee

Kas soovid värsket kinnisvarainfot meilile?

Sisesta e-posti aadress ja ole kursis kinnisvaraturu liikumistega!

Kinnisvarakoolis järgmisena:

28.09.2022 Kinnisvara hindamise ABC