YIT Ehitus alustas Noole tänava elamu korterite müüki

AS-i YIT Ehitus poolt rekonstrueeritavas Noole tänav 8 äri-ja elumajas on 11 büroopinda ja 42 korterit. Hoone valmib 2007. aasta sügiseks.
„Kalamaja on miljööväärtuslik ning väga kiirelt arenev,” lausus AS-i YIT Ehitus juhatuse esimees Priit Sauk. „Kalamaja on väga kodune ja rahulik elurajoon: väikesed majad ning roheline ümbrus. Samas on vaid mõne minuti kaugusel. Lähedal asuvad Kungla park, kaugel ei ole ka lasteaed ja kool. YIT Ehitusel on plaanis tulevikus rajada samasse piirkonda veel paarsada korterit.”

„Noole tänava hoone on väga omapärase arhitektuurse lahendusega,” ütles AS-i YIT Ehitus kinnisvaraosakonna müügijuht Tõnu Toompark. „Arhitektuuribüroo Eek & Mutso poolt projekteeritud hoone on 3-4 korruseline ning see on rajatud muinsuskaitse all olevatele paekivimüüridele. Ehitise esimesele korrusele on planeeritud 11 büroopinda ja 6 korterit, 2.-4. korrusele rajatakse vaid korterid. Elanike autodele on planeeritud 63 parkimiskohta – 46 kohta garaa_is ja 17 väliparklas.”

AS-i YIT Ehitus kinnisvaraosakonna müügijuhi Tõnu Toomparki sõnul on Noole tänava korterid 1-5 toalised ning kõikidel korteritel on erinevad planeeringud. Korterid on suuruses 28,1-139,8m² ning nende müügihinnad on vahemikus 30 000 – 45 000 krooni ruutmeeter. Paljud korterid on projekteeritud läbi kahe korruse ning enamike korterite juurde kuulub terrass (suurim nendest on 90m²). Kõikide korterite juurde kuulub panipaik.

Detsembri lõpus lansseeris YIT Ehitus erakliendile suunatud kaubamärgi YIT Kodu, mis koondab enda alla kõik elamuarenduse protsessid – elukeskkonna kujundamise, hoonete projekteerimise, ehitamise ja ostuprotsessi läbiviimise. Samalaadne eraklientidele suunatud kaubamärk on kasutusel ka YIT kontserni teistel turgudel. YIT Kodu abil on koduklientidel hõlpsam kasutada neile pakutavaid teenuseid, seda ka väljaspool Eestit.

AS YIT Ehitus (www.yit.ee ja www.yitkodu.ee) on Eesti juhtivaid ehitusettevõtteid, mis on asutatud 1991. aastal. AS YIT Ehitus kuulub alates 2001. aastast suurimasse ehitusteenuseid pakkuva ettevõtte YIT kontserni, mille kaheksas riigis tegutsevas tütarettevõttes töötab üle 21 000 inimese. AS-i YIT Ehitus ja tema tütarettevõtete netokäive oli 2005. aastal 1,48 miljardit krooni.

Kas soovid värsket kinnisvarainfot meilile?

Sisesta e-posti aadress ja ole kursis kinnisvaraturu liikumistega!

Kinnisvarakoolis järgmisena:

06.-08.09.2022 Kinnisvara ABC