YIT Ehitus alustas uute korterite müüki

Ehitusfirma AS alustas üleeile kodubrändi Kodukoht järjekordse arendusprojekti, Pirita linnaosas asuva Karukella tee 5. etapi korterite müügiga.

«Karukella uuselamu on mõeldud nii lastega perekondadele kui ka neile, kes hindavad elukeskkonna looduslähedust ja nüüdisaegsust,» kinnitas ASi kinnisvaraosakonna müügijuht Tõnu Toompark.

Tema sõnul muudab Karukella elamurajooni väärtuslikuks ka kaunis loodus ning läheduses asuv Pirita jõe ürgorg. «Naabruses on moodsa infrastruktuuriga individuaalelamute rajoon.»

Pakutavate 1-toaliste korterite on Toomparki sõnul vahemikus 655 000-700 000 krooni, 2-toalised maksavad 920 000-970 000 krooni ja 3-toalised 1 230 000 – 1 320 000 krooni.

«Toimunud muutusteks võib pidada seda, et korterid on ruutmeetrite poolest väiksemad kui varem,» rääkis Toompark. «Kui esimestes etappides olid näiteks 2-toalised 56-58 m², siis nüüd on need veidi väiksemad,» selgitas ta.

Nõudluse osas ei ole aastate jooksul eriti palju muutusi toimunud ning on vaatamata hindade kallinemisele korteriturul endiselt hinnas. «Ka 4-toaliste korterite järele on nõudlus,» kinnitas Toompark.

Karukella esimesed kolm etappi on praeguseks välja müüdud, neljas etapp on peaaegu müüdud. «Karukella elamurajoon on saanud populaarseks tänu looduslähedasele ja terviklikule keskkonnale,» sõnas YIT Ehituse turundusjuht Marko Uueda.

«Kaubamärgi Kodukoht projektide arendajaks-ehitajaks on YIT Ehitus,» rääkis Marko Uueda. «Meie eesmärk Kodukoha turuletoomisel oli koondada kõik YIT Ehituse elamuarenduse projektid ühe kaubamärgi alla, mis loob klientidele selguse, kes on projekti arendaja ja millist kvaliteeti temalt oodata.»

Neljakorruselises majas on 17 korterit. Soklikorrusel asuvad lisaks korteritele ka abiruumid ja panipaigad. Igas korteris on elutuba, köök, WC, vannituba ning üks kuni kaks magamistuba vastavalt korteri suurusele.

Karukella elamurajooni rajatakse viies ehitusjärgus kokku 15 maja ja 262 korterit. (PM)

Artikkel on avaldatud 07.09.2005 väljaandes Postimees –

Kas soovid värsket kinnisvarainfot meilile?

Sisesta e-posti aadress ja ole kursis kinnisvaraturu liikumistega!

Kinnisvarakoolis järgmisena:

30.05.2022 Kinnisvaraturu ülevaade 2022 II kvartal