Piritale tuleb Karukella tee elamurajooni 5. etapp

Balti riikide juhtiv ehitusfirma AS YIT Ehitus alustas täna kodubrändi Kodukoht järjekordse arendusprojekti, Karukella tee 5. etapi, korterite müügiga. Karukella elamurajooni ) rajatakse viies ehitusjärgus kokku 15 maja ja 262 korterit.

„Karukella uuselamu on mõeldud nii lastega perekondadele kui ka neile, kes hindavad elukeskkonna looduslähedust ja kaasaegsust,” kinnitas AS-i YIT Ehitus kinnisvaraosakonna müügijuht Tõnu Toompark. „Karukella elamurajoonis on kaunis loodus ning vahetus läheduses asub Pirita jõe ürgorg. Naabruses on kaasaegse infrastruktuuriga individuaalelamute rajoon.”

Karukella esimesed kolm etappi on tänaseks välja müüdud, neljas etapp on peaaegu müüdud. „Karukella elamurajoon on saanud populaarseks tänu looduslähedasele ja terviklikule keskkonnale,” sõnas YIT Ehituse turundusjuht Marko Uueda.

„Kaubamärgi „Kodukoht” projektide arendajaks-ehitajaks on YIT Ehitus,” rääkis Marko Uueda. „Meie eesmärk Kodukoha turuletoomisel oli koondada kõik YIT Ehituse elamuarenduse projektid ühe kaubamärgi alla, mis loob klientidele selguse, kes on projekti arendaja ja millist kvaliteeti temalt oodata.”

Neljakorruselises majas on 17 korterit. Elanike autodele on kavandatud parkla. Soklikorrusel asuvad lisaks korteritele ka abiruumid ja panipaigad. Igas korteris on elutuba, köök, WC, vannituba ning üks kuni kaks magamistuba vastavalt korteri suurusele. Lähikonnas asuvad kaks lasteaeda, kool ning kauplused.

Kodukoha teine projekt on 25 kilomeetri kaugusel Tallinna kesklinnast rajatav Rannametsa elamurajoon ), kuhu tuleb 20 korteriga 2 kortermaja, 16 ridaelamuboksiga 4 ridaelamut ning kolm eramut. Rannametsa elamurajoon valmib 2007.aasta alguses.

AS YIT Ehitus (www.yit.ee) on Balti riikide juhtiv ehitusfirma, mis on asutatud 1991. aastal. AS YIT Ehitus kuulub alates 2001. aastast Soome suurimasse ehitusteenuseid pakkuva ettevõtte YIT kontserni, mille kaheksas riigis tegutsevates tütarettevõtetes töötab üle 21 000 inimese. AS-i YIT Ehitus ja tema tütarettevõtete konsolideeritud netokäive oli 2004. aastal 1,607 miljardit krooni ja kasum 103,3 miljonit krooni. Ettevõttes töötab 279 inimest.

Täiendav informatsioon:

Tõnu Toompark, AS-i YIT Ehitus kinnisvaraosakonna müügijuht
Tel: 665 2146, tonu.toomapark@yit.ee

Marko Uueda, AS YIT Ehitus turundusjuht
Tel: 665 2301, marko.uueda@yit.ee

Kas soovid värsket kinnisvarainfot meilile?

Sisesta e-posti aadress ja ole kursis kinnisvaraturu liikumistega!

Kinnisvarakoolis järgmisena:

31.01.2023 Üürikoolitus