YIT Ehitus toob turule elamuprojektide kaubamärgi Kodukoht

Eesti juhtiv ehitusfirma AS YIT Ehitus toob tänasest turule uue elamuehituse kaubamärgi Kodukoht, mille esimeseks projektiks on 3,4 hektari suurune Rannametsa elamurajoon Vääna-Jõesuus. Uuselamurajoon valmib 2007. aasta alguses, projekti kogumaksumus on 100 miljonit krooni.

„Elamuehitus on Eestis kiire kasvu faasis ning ka meie teenuseportfellis kasvab elamu- arendusprojektide osakaal,” rääkis ASi YIT Ehituse juhatuse esimees Kaido Fridolin. „Kodubrändi Kodukoht turule toomise põhjuseks on soov koondada kõik elamuarenduse projektid ühe selge kaubamärgi alla, loomaks klientidele selgust arendajast ning oodatavast kvaliteedist. Usume, et nagu kaubamärgi nimigi ütleb, saavad meie tulevased kliendid endale turvalise, mugava ja väärtusliku kodukoha.”

Kaido Fridolin ütles, et loodetavasti on Kodukoht klientidele keele- ja meelepärane nimi ning loob selge eristuvuse teistest arendusprojektidest. „Kodukoht annab kõigile meie arendusprojektidele läbiva iseloomujoone,” sõnas Kaido Fridolin. „Usun, et ka Ranna-metsa elamurajoonist saab hea näide kaasaegsest ja tervislikust elukeskkonnast, millega loome eeldused ka Kodukoha uute arendusprojektide õnnestumiseks.”

AS-i YIT Ehitus kinnisvaraosakonna müügijuht Tõnu Toompark selgitas, et Rannametsa elamurajoon asub otse mere kaldal. „Rand on sõna otseses mõttes kiviviske kaugusel ning hea koht ka näiteks surfamiseks,” märkis Tõnu Toompark. „Rannametsa elamurajooni tuleb korvpalliplats, tennisväljak ja parkmets. Usume, et Rannametsa on ideaalilähedane kõrghaljastusega elukeskkond kõigile neile, kes hindavad looduskaunist kodukohta.”

Kodukoht rajab 25 kilomeetri kaugusel Tallinna kesklinnast asuvasse Rannametsa elamurajooni ( ) 20 korteriga 2 kortermaja, 16 ridaelamuboksiga 4 ridaelamut ning kolm eramut. Elamurajooni arhitektid on Jüri Okas ja Maarika Lõoke arhitektuuribüroost Okas ja Lõoke. Rannametsa elamurajoon valmib 2007. aasta alguses.

Kahe- ja kolmetoaliste korterite suurused on vastavalt 50 ja 100 m², maksumusega vastavalt 1,3 mln krooni ja 2,3-2,5 mln krooni. Ridaelamuboksidel on lisaks 180 m² üldpinnale ka 55 m² suurune katuseterrass, bokside maksumus on 3,5-3,7 mln krooni. Eramutel on sokkel ja 2 korrust pindalaga 200 m² ning mitu terrassi, eramute maksumus on 3,7-3,8 mln krooni.

AS YIT Ehitus ( http://www.yit.ee/ ) on Eesti juhtiv ehitusfirma, mis on asutatud 1991. aastal. AS YIT Ehitus kuulub alates 2001. aastast Soome suurimasse ehitusteenuseid pakkuva ettevõtte YIT kontserni, mille kaheksas riigis tegutsevates tütarettevõtetes töötab 21 700 inimest. AS-i YIT Ehitus ja tema tütarettevõtete konsolideeritud netokäive oli 2004. aastal 1,607 miljardit krooni ja kasum 103,3 miljonit krooni. Ettevõttes töötab 279 inimest.

Presentatsioon:

Täiendav informatsioon:

Kaido Fridolin
AS YIT Ehitus juhatuse esimees
Tel: 665 2100
kaido.fridolin@yit.ee

Marko Uueda
AS YIT Ehitus turundusjuht
Tel: 665 2301
marko.uueda@yit.ee

Tõnu Toompark
AS-i YIT Ehitus kinnisvaraosakonna müügijuht
Tel: 665 2146
tonu.toomapark@yit.ee

Mari-Liis Sesmin
Powerhouse
meediasuhete juht
mari-liis.sesmin@powerhouse.ee

Kas soovid värsket kinnisvarainfot meilile?

Sisesta e-posti aadress ja ole kursis kinnisvaraturu liikumistega!

Kinnisvarakoolis järgmisena:

06.12.2022 Kinnisvaraturu ülevaade 2022 IV kvartal