YIT Ehitus ehitab Keilasse Põhja tänavale 3 korterelamut

AS YIT Ehitus rajab Keila keskusesse aadressile Põhja tänav 8a 3 elamut, milles on kokku 60 korterit. Majad valmivad 2007. aasta oktoobris.

“Viimastel aastatel on Keilast saanud kõrgelt hinnatud elukeskkond,” lausus AS-i YIT Ehitus juhatuse esimees Priit Sauk. “Keila asub Tallinnast vaid 25 km kaugusel ning Keila ja pealinna vahel toimivad elektrirongi-, bussi- ja marsruuttakso ühendused, mistõttu sobib Keila elupaigaks ka Tallinnas töötavale inimesele. Keilas on hea infrastruktuur – linnas on 3 lasteaeda, 2 gümnaasiumi, muusikakool, tervisekeskus, raamatukogu, haigla, kultuurikeskus ning hulgaliselt spordiklubisid ja kaubanduspindu.”

“Korterelamute projekti autor on arhitektuuribüroo Luhse ja Tuhal,” ütles AS-i YIT Ehitus kinnisvaraosakonna müügijuht . „Rajatavad korterelamud on 4-korruselised ning igas majas on 20 korterit. Korterid on 2-4 toalised, kõige väiksem korter on 58,1m² ning suurim 86,4m². Kortereid hakati müüma detsembris, korterite ruutmeetrihinnad algavad 28 000 kroonist.”

AS-i YIT Ehitus kinnisvaraosakonna müügijuhi i sõnul on Põhja tänava elumajad lastesõbraliku elukeskkonna ning suurte korterite tõttu sobilikud eelkõige peredele. „Enamus kortereid on 3-toalised. Iga korteri juurde kuulub 6-8m² suurune rõdu, soklikorrusel asuv panipaik ning vähemalt 1 parkimiskoht. Kolm uut elamut on ümbritsetud hekiga ning krundil on laste mänguväljak,” lausus .

AS YIT Ehitus (www.yit.ee) on Eesti juhtivaid ehitusettevõtteid, mis on asutatud 1991. aastal. AS YIT Ehitus kuulub alates 2001. aastast Soome suurimasse ehitusteenuseid pakkuva ettevõtte YIT kontserni, mille kaheksas riigis tegutsevas tütarettevõttes töötab üle 21 000 inimese. AS-i YIT Ehitus ja tema tütarettevõtete netokäive oli 2005. aastal 1,48 miljardit krooni.

Kas soovid värsket kinnisvarainfot meilile?

Sisesta e-posti aadress ja ole kursis kinnisvaraturu liikumistega!

Kinnisvarakoolis järgmisena:

30.05.2022 Kinnisvaraturu ülevaade 2022 II kvartal