KINNISVARAKOOL.ee teeb koostööd Nordea pangaga

Nordea PankUus Kinnisvara ABC koolitus algab juba 17 – 26.mai.2010.

Kevad ja positiivsed uudised on lisanud kinnisvaraturul osalejate seas positiivseid ootusi. Märgata on kinnisvara soetamise suhtes huvi ja usalduse kasvu. Ka pangad on asunud eluasemelaenu võimalusi reklaamima.

Mis siis ikkagi toimub kinnisvaraturul 2010? Kas tasub kinnisvara osta või oodata? Enne otsuste langetamist aitab vajalike baasteadmisi omandada Kinnisvara ABC koolitus.

Kes on koolituse lektorid?

Kinnisvara ABC koolituse lektoriteks on pikaajaliste kogemustega koolitajad: Evi Hindpere, Tõnu Toompark, Maila Moor ning Andree Raid. Lektorid on kinnisvaravaldkonna professionaalid ja omavad töökogemust omal erialal üle kümne aasta.

Kellele on koolitus suunatud?

Kinnisvara ABC koolitus on suunatud kõigile, keda huvitab kinnisvaraturg, hindamine, finantseerimine, baasteadmised kinnisvaratehingutest ja seadusandlusest. Koolitus sobib suurepäraselt tööd alustavale maaklerile.

Üllatavalt palju osaleb koolitusel ka eraisikuid ja ettevõtjaid, kellele kinnisvaravaldkond pakub huvi ja kellel on plaanis osaleda kinnisvaratehingutes. Kasulike teadmisi kinnisvaravaldkonnast koolitus ka pakub.

Mis on seekord uudist?

KINNISVARAKOOL.ee teeb koostööd NORDEA pangaga pakub koolitusel osalejatele värskeid uudiseid ja tutvustab eluasemelaenu taotlemise tingimusi. Nordea panka esindab eluasemelaenude tootejuht Kristo Kokk.

Koolitusel pakutavast infost ei puudu ka statistika ja värsked näited viimase paari kuu kinnisvaratehingutest.

Kas soovid värsket kinnisvarainfot meilile?

Sisesta e-posti aadress ja ole kursis kinnisvaraturu liikumistega!

Kinnisvarakoolis järgmisena:

28.03.2023 Kinnisvaratehingute maksustamine ja kohtupraktika