KV.EE kinnisvaraturu ülevaade: Elamispindade turg liigub muust majandusest eespool

KV.EE kinnisvaraturu ülevaadeTäna 08/02/2011 on ilmunud järjekordne KV.EE kinnisvaraturu ülevaade, mis võtab kiretult ja objektiivselt kokku kõikides Eesti maakonnakeskuste ja suuremate linnade elamispindade turul toimuva.

„Tänaseid numbreid vaadates võime selgelt öelda, et kinnisvaraturg liigub muust majandusest eespool,“ kommenteeris ülevaate koostaja kinnisvaraanalüütik Tõnu Toompark. „Seda selles mõttes, et mujal majanduses üldisemalt ei ole veel näha selliseid positiivseid signaale nagu me seda elamispindade turult leida võime.“

„KV.EE kinnisvaraturu ülevaade on kokkuvõtlik abivahend, mis annab võimaluse ühtede kaante vahelt leida info kõikide suuremate piirkondade kinnisvaraturu kohta,“ kirjeldab ülevaadet portaali KV.EE juhataja Tarvo Teslon. „See on ainus kanal, kust leiavad objektiivse info kõik Eesti inimesed.“

Avaldatud kinnisvaraturu ülevaate näol on tegemist üks kord kvartalis ilmuva ülevaatega, mis on tasuta alla laetav veebilehelt www.KV.ee.

Kinnisvaraportaal KV.EE on tegutsenud alates 1999. aastast. Täna on portaaliga liitunud üle 300 kinnisvarafirma ja ca 1500 maaklerit. Portaalis on hetkel üle 45 000 kuulutuse maakleritelt ja omanikelt. Portaali haldab firma Diginet OÜ, mis kuulub Moonfish Media gruppi koos oksjoniportaali osta.ee ja kolme Leedu portaaliga.

Adaur Grupp OÜ on asutatud 2002. a. Ettevõte tegeleb kinnisvaraturu monitooringu, prognooside, ülevaadete, analüüside koostamisega, koolituse ja kinnisvara-alaste konsultatsioonidega. Adaur Grupp OÜ missioon on muuta Eesti kinnisvaraturg läbipaistvamaks.

Online pressikonverents

Teisipäeval kl 10.00 kuni 12.00 toimub online pressikonverents, kus küsimustele vastavad KV.EE kinnisvaraturu ülevaate koostaja Tõnu Toompark ja portaali KV.EE juht Tarvo Teslon.

Online pressikonverentsil küsimuste esitamine ja neile vastamine toimub KV.EE blogis aadressil  http://www.kv.ee/blog/ilmub-uus-kv-ee-kinnisvaraturu-ulevaade/.

Ülevaade

Lisainfo

Tarvo Teslon 

KV.EE

+372 510 6464

tarvo@kv.ee

Tõnu Toompark 

Adaur Grupp OÜ

+372 525 9703

tonu@adaur.ee

Kas soovid värsket kinnisvarainfot meilile?

Sisesta e-posti aadress ja ole kursis kinnisvaraturu liikumistega!

Kinnisvarakoolis järgmisena:

06.-08.09.2022 Kinnisvara ABC