Lasnamäele Tähesaju City´sse kerkib uus ärihoonete kompleks

Novembrist alustasid Hammerhead OÜ ja Restate Property Advsiors uue ärihoone ehitust Tallinnas Lasnamäe äripargis ´s. Äripindasid kerkib kokku 15 000 ruutmeetri ulatuses, investeeringu kogumaht on üle 17 miljoni euro. Hooned ehitab Eventus Ehitus OÜ.

Uue ärihoone asukoht Mustakivi tänava ja Laagna tee ristmikul on välja arenenud tugevaks kaubanduse ja logistika piirkonnaks, kus tegutsevad mitmed suured kaubandusettevõtted. Viimastel aastatel on sealne tegevus elavnenud – eelmisel aastal valmis Hortes, töös on MotorCenteri ning Lidli hooned. Hammerhead rajab piirkonda veel vähemalt kolm kaasaegset ärihoonet.

“Lasnamäe on Tallinna suurim linnaosa, kuid kaubanduse ja teenuste valik on endiselt alles välja kujunemas. on juba täna kogu Lasnamäe suurim tõmbekeskus. Siiani aga ei ole sobivat asukohta väiksematele teenusepakkujatele, büroodele, kohalikele suunatud väiksematele kauplustele ja eelkõige toitlustusettevõtete jaoks. Seda nõudlust läkski rahuldama Tähesaju Kaksikuteks ristitud projekt, mis oleks kõiki hooneid ühendavaks lüliks,“ rääkis projektijuht Tomas Salamäe Restate Property Advsiorst. Ta lisas, et esimene on tänaseks juba 75% välja üüritud, mis näitab, et huvi projekti vastu on suur.

Hoonetekompleksi tulevad kaubandus- ning teeninduspinnad, restoranid, spordiklubid, autokeskus, bürood ja laod.

“Tähesaju Kaksikud jätkab Hammerheadi põhitoote – -tüüpi moodsate ärihoonete kontseptsiooni, milles kaubanduse- ja büroofunktsioon liidetakse laopinnaga. E-kaubanduse kasv on tekitanud vajaduse autonoomsete aga hästi ligipääsetavate kaubandus- ja logistikapindade järele. Meie jaoks on oluline kliendi mugavus –  ta saab kõik ühest kohast. Hooned tulevad atraktiivsed ja väärikad jätkama Hammerheadi arendusprojektide pikka nimekirja,” ütles Hammerhead OÜ nõukogu liige Ardi Roosimaa.

“Uued hooned toovad suurte monofunktsiooniga kaubamajade vahele pigem väikese ja keskmise suurusega kohalikke ettevõtteid, mis pakub neile võimalusi oma äri toomiseks Lasnamäe keskusesse. Uued hooned pakuvad Lasnamäe elanikele ühes kohas võimalusi nii töötamiseks, spordi tegemiseks, kui ka aja veetmiseks,” märkis Roosimaa.

Uue ärihoonete kompleksi ehituse esimene etapp valmib 2021. aasta augustis.

Kaubandushoone arendajateks on Hammerhead OÜja  Restate Property Advisors, ehitustööde peatöövõtjaks on Eventus Ehitus OÜ.

Kas soovid värsket kinnisvarainfot meilile?

Sisesta e-posti aadress ja ole kursis kinnisvaraturu liikumistega!

Kinnisvarakoolis järgmisena:

25.05.2022 Pärimine – mida peab teadma pärimismenetlusest