Merko alustas Pikaliiva elurajoonis uute kortermajade ehitust

MerkoTäna algab korterite müük Pikaliiva elukvartali Kaaruti 5 ja Kaaruti 6 elamutesse. Aastaga valmivatesse neljakorruselistesse hoonetesse tuleb 66 ühe- kuni neljatoalist korterit.

Pikaliiva kortermajad (merko.ee/pikaliiva) paiknevad Tallinnas Haabersti linnaosas Harku järve lähistel keset rohelust ja eemal liiklusmürast. Suure arengupotentsiaaliga piirkonda kerkib kokku kümme neljakorruselist elamut. Elukvartali kaks esimest hoonet on valmis, kolmas ja neljas valmivad 2020. aasta kevadel ning täna käivitatud viienda ja kuuenda hoone ehitus lõpeb 2020. aasta sügisel.

„Pikaliiva on elukeskkonnana väga suurt huvi pälvinud. Esimese nelja elamu 116 korterist on tänaseks veel vabad vaid viis korterit,“ rääkis Merko Ehitus Eesti kinnisvaraarendusdivisjoni direktor Tiit Kuusik. „Korterite läbimõeldud planeeringud ja rohkelt võimalusi pakkuvad siseviimistluslahendused ning piirkonna mugav asukoht on peamised põhjused, miks kliendid Pikaliivat eelistanud on,“ loetles Kuusik projekti müügiedu mõjutanud peamisi tegureid.

Pikaliiva elukvartalisse rajatakse korterelamute vahele mitmekesise haljastuse ja valgustusega sisehoovid ning mänguväljakud. Suurema osa korterite juurde kuulub rõdu ja esimese korruse korteritel on avar terrass. Igas hoones on lift, üldkasutatav ruum jalgrataste ja lapsevankrite tarbeks ning isiklikud panipaigad. Autodele rajatakse maja ümber parkimiskohad.

Pikaliiva korterelamud on B energiaklassiga. Hoonetes on säästlik vesipõrandaküte, rõhku on pandud helikindlatele korterite vaheseintele ja välisseinte soojapidavuse suurendamisele. Kortermajade lõunapoolsetele akendele paigaldatakse kõrgendatud päikesekaitsefaktoriga klaasid, mis pakuvad suvel kaitset liigse kuumuse eest.

Koduostja saab valida kuue siseviimistluspaketi vahel. Korterite suurused jäävad vahemikku 34–84 m2 ja ruutmeetrihinnad on 2006–2460 euro vahel.

Ligi kolmekümne aasta jooksul on Merko ehitanud ja müünud Baltimaades üle 4500 kodu ning rajanud tervikliku ja läbimõeldud elukeskkonna tuhandetele. Parima kvaliteedi ja korteriostja mugavuse tagamiseks haldab Merko korteriarenduse kõiki etappe alates uue projekti kavandamisest ja projekteerimisest kuni korterite ehitamise, müügi ja garantiiaegse teeninduseni.

Merko ehitusjärgus arendusprojektid on Uus-Veerenni elukvartal, Pikaliiva elurajoon, Lahekalda elukvartal ja Matilda maja Tallinnas ning Tähepargi elukvartal Tartus. Müügis on viimased korterid Rand linnavillades ja Noblessneri sadamalinnaku Staapli kvartalis. Merko arendusprojektide kohta leiab lisainfot aadressil merko.ee/korterite-muuk.

Kas soovid värsket kinnisvarainfot meilile?

Sisesta e-posti aadress ja ole kursis kinnisvaraturu liikumistega!

Kinnisvarakoolis järgmisena:

13.06.2023 Kinnisvaraturu ülevaade 2023 II kvartal