Priisle Äripargi ehituse esimene etapp valmib tulevaks kevadeks

Eventus EhitusEventus Ehitus OÜ alustas logistika- ja tööstuspargi ehitust Lasnamäel. Priisle Äripargi ehituse esimene etapp valmib 2016. aasta kevadel, kokku arendab Hammerhead OÜ Lasnamäe veerele ligi 22 000 ruutmeetrit uusi lao- ja tööstuspindasid koos büroo- ja esindusruumidega.

Hammerhead OÜ juhatuse liikme Allan Kooli sõnul on aadressile Priisle tee 10 kerkiv hoone projekteeritud nii, et seda saaksid kasutada väga erineva tegevusala ettevõtted. „Hoone on jaotatud nn kaubandusboksideks, kus iga boksi ees on esindusliku klaasfassaadiga kaupluse- ja kontoriruumid ning tagapool paiknevad lao,- teenindus- või tootmiseks mõeldud pinnad,“ rääkis Kool ja lisas, et hoonetekompleksi arhitekt on Ivo Rebane Guru Projekt OÜ-st.

„Hoone on multifunktsionaalse konfiguratsiooniga, kaasaegne ja energiatõhus. Üüripinnad on varustatud tänapäevaste kvaliteetsete ja moodsate tehnosüsteemidega – näiteks on kõik äripargi kontori- ja laopinnad eraldi köetavad ja ventileeritavad, seega saavad üürnikud ise valida omale sobiva ruumide sisetemperatuuri ja õhuvahetuse,“ ütles Kool.

Kokku on kompleksi esimesena valmivas hoones pinda 4000 ruutmeetrit, ettevõtted saavad üürida pindasid 250 – 1000 ruutmeetri ulatuses. Kooli kinnitusel on veerand pindadest üürnikud juba leidnud.

Tallinnasse Lasnamäele rajatav äripark laiub kokku 3,1 hektarisel maa-alal ning on plaanitud valmis ehitada neljas etapis. Esimese etapi investeering ulatub ca 2,7 miljoni euroni. Projekteerimis- ja ehitustöid teeb Eventus Ehitus OÜ. Äripargi arhitekt on Ivo Rebane.

2005. aastal asutatud Eesti kapitalil põhineva Eventus Ehitus OÜ peamisteks tegevusaladeks on ehituse peatöövõtt ja ehituse projektijuhtimine.

Hammerhead OÜ on Eestis kinnisvaraarendusega tegelev ettevõte. Tegevus on suunatud peamiselt äripindade arendamisele.

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

*

+ 73 = 75

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Kas soovid värsket kinnisvarainfot meilile?

Sisesta e-posti aadress ja ole kursis kinnisvaraturu liikumistega!

Kinnisvarakoolis järgmisena:

11.-13.01.2022 Kinnisvara ABC