Scandium Kinnisvara: Mustamäel avati suur moodne üürimaja MAGMA Stuudiod

Möödunud kolmapäeval avas Scandium Kinnisvara Mustamäel Laki tänaval uue moodsa üürimaja Magma Stuudiod. Hoones on kokku 151 ühe- ja kahetoalist sisustatud üüristuudiot. Maja teeb eriliseks lai valik elanikele mõeldud ühisalasid nagu tasuta jõusaal, lounge-ala, koostöötamisruum, pesupesemisruumid ning suur ühine väliala. Hoone ehitas Mitt & Perlebach.

Scandium Kinnisvara arendatud Magma Stuudiotes on nelja tüüpi üüristuudiod – elada saab nii üksi kui ka kahekesi, paarina või sõbraga. Suurimad üüristuudiod on kahetoalised, kusjuures magamistuba eraldab klaasist sein, mis toob stuudiosse valgust ja avarust. Maja muudab eriliseks selle suunitlus co-living elustiilile. Selleks on loodud erinevad ühisruumid nagu avar lounge koos pinksilaua ja filmivaatamise alaga, koostöötamisruum ning jõusaal, kus elanikud saavad kohtuda ja ühiselt aega veeta.

Kalle Aron, Scandium Kinnisvara asutaja ja arendusjuht: „Üürimajade puhul on meie jaoks oluline luua lisaruume, mis tooksid inimesed kokku, pakuksid meelelahutust ja võimalust kaaselanikega tutvuda. Meie eesmärk on pakkuda Tallinnasse alles kolivatele noortele inimestele atraktiivset ja juba täielikult sisustaud elupaika, et kolimine mööduks võimalikult hõlpsalt. Seejärel soovime astuda järgmise sammu ja pakkuda ka kogukonda, kellega sõbruneda, vestelda, arendada uusi mõtteid, luua start-upe, edendada Eesti ettevõtlust ja lõpuks läbi viia maailmamuutvaid projekte. Usun, et kaasaaegne ühine koduhoone on selleks hea kasvupõld!”

Maido Lüiste, Scandium Kinnisvara asutaja ja tegevjuht: „Näeme, et moodsa, kenasti sisustatud üürikorteri järgi on täna Tallinnas suur nõudlus. Valmimise hetkeks on ligi 50% stuudiotest üürilepingutega kaetud ning nõudlus kestab. Kindlasti tuleb siin kasuks maja erilisus, mugavad ühisruumid, uue hoone aura, aga ka professionaalse haldaja Scandium Livingu hea maine turul. Hoone oma terviklikkuses sobib hästi meie kasvavat üüriportfelli täiendama, eriti, kuna katusel on ka 15kw päikesepark, mis meie roheväärtustega hästi haakub. Teeme kummarduse tublile ehitajale, kes erinevate ülemaailmsete kriiside kiuste kenasti graafikus püsis.“

Magma Stuudiod ehitas Mitt&Perlebach. Maja projekteerija oli Sirkel ja Mall ning sisearhitektuuri autor Ace Of Space. Tärkava mitmekülgse maastikuarhitektuuri ja välised vaba-ajaveetmise võimalused kavandas Tajuruum Maastikuarhitektid. Magma Stuudiod koos kõigi üüristuudiotega jääb Scandium Kinnisvara portfelli ning tütarettevõtte Scandium Livingu haldusesse.

Scandium Kinnisvara AS on laiahaardeline Eesti kinnisvaraarendaja, kes keskendub terviklike elukeskkondade arendamisele, kus kõik eluks vajalik oleks mugavalt lähedal. Roheenergia, jätkusuutlikkus ja taastuvatesse ressurssidesse panustamine on teemad, mida Scandium igapäevatöös edendab, mistõttu on ettevõte Rohetiigri esindusorganisatsiooni asutajaliige. Scandium arendab elukvaliteeti, luues inspireerivaid keskkondi.

Kas soovid värsket kinnisvarainfot meilile?

Sisesta e-posti aadress ja ole kursis kinnisvaraturu liikumistega!

Kinnisvarakoolis järgmisena:

28.09.2023 Detailplaneeringute koostamine ja menetlemine