SEB taaselustab laupäeval kinnisvaramessi traditsiooni

Sellel laupäeval toimuvad Tallinna, Tartu, Pärnu ja Narva SEB peakontorites uue kodu päev, ehk SEB taaselustab aastaid tagasi toimunud traditsiooni, tuues omamoodi mini-messil kokku uue kinnisvara müüjad ja ostjad. SEB peamajas Tallinnas on oma värskemad arendused valmis pannud 17 tunnustatud kinnisvara müüjat ja arendajat.

„SEB uute kodulaenude maht 2013. aasta alguses on olnud peaaegu kaks korda suurem, kui samal perioodil eelmisel aastal. Huvitava planeeringuga ja mõistlike jooksvate kuludega kinnisvara leiab täna nii kiiresti omaniku, et headest pakkumistest osasaamiseks on oluline otsekontakt kinnisvaraekspertidega. Uue kodu päeval soovimegi tuua kokku ostjad ja müüjad ning pakkuda omalt poolt head nõu nii sobivaima laenulahenduse väljavalimiseks kui ka parima kodu leidmiseks ja sellega seotud riskide maandamiseks,“ märkis SEB eraisikute suuna arendusjuht Triin Messimas.

Lisaks arendajate eripakkumistele pakub uue kodu päeval soodustusi ka SEB. Näiteks saavad kõik üritust külastanud inimesed võimaluse sõlmida kodulaenu lepingu ilma lepingutasuta ja RSA kodukindlustuse 10% soodsamalt, kui taotlus on esitatud hiljemalt 31. mail.

SEB uue kodu päev toimub 13. aprillil 10–16 Tallinnas Tornimäe kontoris, Tartus Ülikooli kontoris, Narva kontoris ja Pärnu kontoris.

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

*

+ 29 = 35

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

%d bloggers like this:
Kas soovid värsket kinnisvarainfot meilile?

Sisesta e-posti aadress ja ole kursis kinnisvaraturu liikumistega!