Selveri kett avab Võrus Vilja Selveri

Eesti juhtiv jaekaubanduskett A-Selver AS allkirjastas täna AS-iga Johnny lepingu, mille kohaselt Selver avab järgmise aasta märtsis Võrus Vilja Selveri. Pärast uue kaupluse avamist on Selveril üle Eesti 12 kauplust, millest seitse asuvad Tallinnas ja viis erinevates maakonnakeskustes.

“Selveri eesmärk on olla üle-eestiline jaekaubanduskett, mis omab kauplusi kõigis Eesti regioonides,” ütles A-Selver AS-i juhataja Ain Taube. “Selveri avamine Võrus on samm lähemale selle eesmärgi saavutamisel. Konkurents Võru ja tegelikult kogu maakonna jaekaubandusturul tiheneb, mis on võit eelkõige klientidele, sest toob hindu Lõuna-Eesti jaekaubanduses pigem alla poole.

Vilja Selver ei jää Selveri keti viimaseks laienemiseks ning protsess jätkub lähitulevikus.”

“Vilja Selveri avamine on heaks uudiseks võrumaalastele, sest Selver laiendab oluliselt seni Võrus pakutud tootevalikut ja hakkab pakkuma ka muljal Eestis suure populaarsuse võitnud Selveri Köögi toodangut,” märkis Selveri ostu- ja turundusdirektor Iivi Saar. “Kogemuse põhjal võib kinnitada, Vilja Selver rõõmustab ka teisi Võru külastavaid Selveri püsikliente, kes on harjunud ja hindavad kõrgelt Selveri teeninduse kvaliteeti ja tootevalikut.”

Täna allkirjastatud lepingu kohaselt avab Vilja Selver uksed 2005. aasta märtsis. Vilja Selver hakkab paiknema praeguses Vilja Marketi hoones, Vilja tänav 6. Selver üürib ruumid hoone omanikult AS-ilt Johnny. Üüripinna suurus on 1 500 ruutmeetrit, millest müügipinda on 1 100 ruutmeetrit. Kokku investeerib Selver Vilja Selverisse 6 miljonit krooni.

Lisaks tavapärastele toodetele hakkab Vilja Selver pakkuma Selveri Köögi toodangut, mis on üle Eesti – Tallinnas, Rakveres, Viljandis, Pärnus ja Kuressaares – väga hästi vastu võetud. Kohapeal pakutava Selveri Köögi menüü paneb ettevõte kokku kohalikku eripära ja võrumaalaste soove arvestades.

A-Selver ASi ( https://www.selver.ee/ ) ketti kuulub hetkel 11 kauplust, millest seitse asuvad Tallinnas ja neli maakonnakeskustes – Viljandis, Pärnus, Rakveres, Kuressaares. Eesti kapitalil põhinev Selveri super- ja hüpermarketite kett kuulub börsiettevõtte Tallinna Kaubamaja kontserni. Kett annab tööd 950-le inimesele. Ettevõtte 2003. aasta käive oli 1,2 miljardit krooni. A-Selveri 11 kuu brutokäive oli 1,306 miljardit krooni, kasvades aastaga 20 protsenti. Novembris tegid kliendid Selveri ketis kokku 964 000 ostu, mis on 12 protsenti rohkem kui eelmise aasta samal perioodil.

Kas soovid värsket kinnisvarainfot meilile?

Sisesta e-posti aadress ja ole kursis kinnisvaraturu liikumistega!

Kinnisvarakoolis järgmisena:

06.12.2022 Kinnisvaraturu ülevaade 2022 IV kvartal