Bigbank tõstis hoiuse intressimäära pikematel perioodidel kuni 3,5%, aastase hoiuse puhul 3% tasemele

Bigbank pakub kõigile klientidele aastase tähtajalise hoiuse eest 3% intressi, pikematel perioodidel ulatub intress ka 3,5 protsendini.

“Bigbank on viimase aasta jooksul kogu aeg pakkunud turu parimat hoiuseintressi ja teeme seda ka täna. Ajal, mil Euroopa Keskpank tõstis just intressi, on see Eesti inimeste suhtes õige ja õiglane,” rõhutas Bigbanki Eesti juht Jonna Pechter meenutades, et ainuüksi eelmisel aastal tõstis pank hoiuseintresse kokku viiel korral.

Jonna Pechter meenutas, et praeguses majanduskeskkonnas on väga oluline oma säästudelt kindlat tulu teenida, sest niisama seistes raha väärtus vaid kahaneb. “Täna ei tohiks ükski inimene ega ettevõte olla nii mugav ja turult oma säästudele kõrgeimat intressi mitte otsida,” rõhutas Jonna Pechter.

Konkreetse tähtaja eest makstav intressimäär kujuneb Pechteri sõnul pankadevahelises konkurentsis ja on seda madalam, mida vähem soovib pank klientide raha enda juures hoida. “Kas Euroopa Keskpank jätkab intressimäärade tõstmist, seda me täna ei tea. Kindel võib olla aga selles, et Bigbank tahab ka edaspidi kõigile hoiustajatele teha turu parima pakkumise,” ütles Jonna Pechter panga intressipoliitikat kommenteerides.

Aastase hoiuse eest maksab Bigbank 3%, 2-aastase hoiuse eest 3,3%, 3-aastase hoiuse eest 3,4% ning 4-aastase või pikema hoiuse eest 3,5% intressi.

Bigbank on laenudele spetsialiseerunud rahvusvahelise haardega Eesti kommertspank, mille bilansimaht ületas 2021. aastal ühe miljardi euro piiri.

Kas soovid värsket kinnisvarainfot meilile?

Sisesta e-posti aadress ja ole kursis kinnisvaraturu liikumistega!

Kinnisvarakoolis järgmisena:

05.06.2023 Kuidas tulla toime “raske” kliendiga?