Eesti Korteriühistute Liit avab uue koolitusklassi

Homme, 8.detsembril avatakse pidulikult Korteriühistute Liidu uus koolitusklass

Kell 14.00 aset leidval pidulikul lindi läbilõikamistseremoonial avatakse Korteriühistute Liidu Tallinna büroo esimesel korrusel ( 23A) uus, värskeltrenoveeritud koolitusklass, mis võimaldab märgatavalt suurendada juhtimise ning majandamise teemaliste koolituste arvu. Regulaarselt hakkavad koolitusklassis toimuva korteriühistute juhtide baas- ning täiendkoolitused, tehnilised infopäevad, ümarlauad nii eesti kui vene keeles. Tallinna toetab korteriühistute koolitusi 2000 krooniga kohta.

Korteriühistute Liit on korteriühistuid ühendav organisatsioon, mille eesmärk on esindada ja kaitsta korteri-ja elamuühistute huve Eesti Vabariigi tasandil, ühtlustada korteri-, ja elamuühistute tegevust, abistada korteri-ja elamuühistuid nende ees seisvate ülesannete lahendamisel, koostada ja rakendada üldriiklikke ja kohalikke arendus- ja koolitusprojekte.

1996. aastal loodud Korteriühistute Liit on alates 1997. aasta septembrist Rahvusvahelise Korteriühistute Liidu (ICA Housing) ja 1998. aasta novembrist Euroopa Liidu Elamumajanduse Ühenduse (CECODHAS) liige.

Kas soovid värsket kinnisvarainfot meilile?

Sisesta e-posti aadress ja ole kursis kinnisvaraturu liikumistega!

Kinnisvarakoolis järgmisena:

06.-08.09.2022 Kinnisvara ABC