Merko: Pikaliiva kvartalis alustati järgmiste kortermajade ehitust

Merko EhitusAlgas korterite müük Pikaliiva kvartali Äkke 1 ja Äkke 3 elamutesse. Kaks neljakorruselist hoonet kokku 50 ühe- kuni neljatoalise korteriga valmivad järgmise aasta sügisel. Seejuures on Äkke 1 elumaja Pikaliiva kvartali viimane väiksem hoone, kuhu tuleb vaid 17 korterit.

Pikaliiva kvartal (merko.ee/pikaliiva) asub Tallinnas linnaosas Harku järve lähistel. Arendusprojekt hõlmab kokku kümne neljakorruselise kortermaja ehitamist, millest neljas esimeses elatakse sees ning järgmisel kuul valmivas kahes hoones on saadaval viimased vabad korterid.

Looduse keskel asuvas Merko Pikaliiva kvartalis ootavad uusi elanikke läbimõeldud planeeringutega hubased korterid ja lapsesõbralikud sisehoovid. Pikaliiva kortermajade esimesed elanikud kolisid oma uutesse kodudesse sisse aasta tagasi, mis on tänaseks muutnud Pikaliiva hästi sisse töötanud ja toimivaks elukeskkonnaks.

Pikaliiva korterelamud on B energiaklassiga. Korterite suurused jäävad vahemikku 33–84 m2 ja koduostja saab valida kuue siseviimistluspaketi vahel.

Hoonetes on säästlik vesipõrandaküte, rõhku on pandud helikindlatele korterite vaheseintele ja välisseinte soojapidavuse suurendamisele. Autode parkimiskohad asuvad majade ümber, kvartali sisehoovid on haljastatud ning neis on mänguväljakud.

Kolmekümne aastaga on Merko rajanud Eestis, Lätis ja Leedus üle 4500 kodu ning loonud parema elukeskkonna tuhandetele. Kvaliteedi ja korteriostja mugavuse tagamiseks haldab Merko korteriarenduse kõiki etappe alates uue projekti kavandamisest ja projekteerimisest kuni korterite ehitamise, müügi ja garantiiaegse teeninduseni.

Merko ehitusjärgus arendusprojektid on Uus-Veerenni, Pikaliiva ja Lahekalda kvartal. Lisaks on viimased valmis korterid müügil Tallinnas Rand linnavillades ja Matilda majas ning Tartus Tähepargi kvartalis

Kas soovid värsket kinnisvarainfot meilile?

Sisesta e-posti aadress ja ole kursis kinnisvaraturu liikumistega!

Kinnisvarakoolis järgmisena:

30.05.2022 Kinnisvaraturu ülevaade 2022 II kvartal