Merko: Vilneles Skverai korteriarendusprojekti kolmanda etapi ehitus (Vilnius, Leedu)

MerkoAS Merko Ehitus kontserni kuuluv UAB Merko Būstas on alustanud Vilniuse vanalinna lähedal asuva Vilneles Skverai korteriarendusprojekti (merko.lt/vilnelesskverai/) kolmanda etapi ehitust. Uus etapp hõlmab kaheksat kortermaja 303 korteriga, mille valmimine on plaanitud 2024. aasta neljandasse kvartalisse.

Kuue- ja seitsmekorruselised A+ energiaklassiga kortermajad asuvad aadressil Manufakturu 7. Kõigil korteritel on avar rõdu või terrass ning need on varustatud soojustagastusega sundventilatsioonisüsteemiga, mis tagab korterites värske õhu ja ühtlase õhujaotuse. Parkimiskohad, panipaigad ja elektriautode laadimiskohad asuvad maa-aluses garaažis. Ühe- kuni neljatoaliste korterite suurused jäävad vahemikku 26–100 ruutmeetrit ja ruutmeetrihinnad algavad 2890 eurost.

Vilneles Skverai arendusprojekt hõlmab kokku 26 uut kortermaja enam kui tuhande korteriga. Hooned koonduvad ümber ühise hoovi, kus on hubased haljasalad, laste mänguväljakud ja puhkealad. Uues elukvartalis on ka äripinnad, kus erinevad ärid pakuvad kohalikele elanikele vajalikke teenuseid.

Esimene etapp kuue hoone ja 238 korteriga on valminud ning pea kõik korterid müüdud. Teine etapp kuue hoonega valmib lõplikult 2023. aasta teises kvartalis ning 209 korterist on 70% juba ostja leidnud.

Kas soovid värsket kinnisvarainfot meilile?

Sisesta e-posti aadress ja ole kursis kinnisvaraturu liikumistega!

Kinnisvarakoolis järgmisena:

06.12.2022 Kinnisvaraturu ülevaade 2022 IV kvartal