Pressiteade: Uus ülevaade kirjeldab kiretult kinnisvaraturgu (1)

Illustratsioon

Kinnisvaraportaal KV.EE ja Adaur Grupp OÜ on koostöös üllitanud ülevaate suuremate linnade kohta „KV.EE kinnisvaraturu ülevaade“. Esmakordselt on Eestis saadaval kinnisvaraturu ülevaade, mis kirjeldab kiretult kinnisvaraturgu numbrites näidates ära turgu iseloomustavate tegurite muutuse viimaste aastate jooksul.

„Eesti kinnisvaramaastik vajab täiendavat väljaannet, mis annaks konkreetse ja kallutamata pildi toimuvast,“ ütles portaali KV.EE juht Tarvo Teslon. „Lisaks üldistele näitajatele oleme ülevaatesse koondanud erinevate Eesti suuremate linnade kinnisvarapakkumiste arvu ja hinnadünaamika. See on oluline info, mille alusel iga ja - saab igapäevaseid otsuseid teha.“

Portaali KV.EE andmeid täiendab Statistikaametilt, Eesti Pangalt ja Maa-ametilt. „Tegime valiku mitmete turgu iseloomustavate näitajate vahelt ning ülevaatesse jõudsid neist vaid olulisemad,“ sõnas ülevaate koostaja ja Grupp OÜ juhatuse liige Tõnu Toompark.

Illustratsioon

Uut kinnisvaraturuülevaadet on võimalik tasuta alla laadida portaalist KV.EE (www.kv.ee) ja Grupp OÜ kodulehelt (www.adaur.ee). Ülevaade hakkab ilmuma kvartaalsena ning järgmist ülevaadet on oodata juba veebruaris 2009. a.

Kinnisvaraportaal KV.EE on tegutsenud alates 1999. aastast. Täna on portaaliga liitunud üle 300 kinnisvarafirma ja ca 1500 maaklerit. Portaalis on hetkel üle 45 000 kuulutuse maakleritelt ja omanikelt. Portaali haldab firma Diginet OÜ, mis kuulub Moonfish Media gruppi koos oksjoniportaali osta.ee ja kolme portaaliga.

Grupp OÜ on asutatud 2002. a. tegeleb kinnisvaraturu monitooringu, prognooside, ülevaadete, analüüside koostamisega, koolituse ja kinnisvara-alaste konsultatsioonidega.

Ülevaade

Ülevaade on alla laaditav aadressilt:

http://www.kv.ee/turuylevaade

Lisainfo

Tarvo Teslon
KV.EE
+372 510 6464
tarvo@kv.ee
www.kv.ee
Tõnu Toompark MA
Grupp OÜ
+372 525 9703
tonu@adaur.ee
www.adaur.ee
One comment on “Pressiteade: Uus ülevaade kirjeldab kiretult kinnisvaraturgu

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata.

*

87 − 79 =

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Kas soovid värsket kinnisvarainfot meilile?

Sisesta e-posti aadress ja ole kursis kinnisvaraturu liikumistega!

Kinnisvarakoolis järgmisena:

25.05.2022 Pärimine – mida peab teadma pärimismenetlusest