Reinvest24: Kui kasulik on investeerida lühiajalistesse üüripindadesse?

Reinvest24Investeerida kinnisvarasse on ideaalne viis luua endale passiivset sissetulekut. Sa ostad kinnisvara ja üürid selle välja, saades igakuist renditulu ilma, et pead muretsema liiga palju. Potseniaalne renditulu suureneb veelgi, kui kasutad lühiaja üüriplatvorme nagu Airbnb ja Booking.com. Valides investeerida lühiajalistesse üüripindadesse, siis sinu kinnisvara teenib raha igapäevaselt, igakuuu asemel. Nendel platvormidel on suur hulk kinnisvara valikus, alates stuudio korteritest kuni suurte häärberiteni, ning kõik üritavad teenida maksimaalset renditulu. Nii siis, kui kasulik on investeerida lühiajalistesse üüripindadesse? Loe edasi, et teada saada.

Lühiajalised üürid tähendavad rohkem renditulu, kuid ka rohkem tööd

Kui üürid välja oma kinnisvara päeva või nädala kaupa võid küsida umbes 30% kõrgemat hinda. Kuid lühiajaline üüritulu ei ole ‘passiivne sissetulek’ sest pead pidevalt hoolitsema kinnisvarahalduse, külaliste ja igapäeva korrashoiu eest. Õnneks kinnisvarainvestorid saavad palgata kinnisvara haldusfirmad või investeerida kinnisvara investeerimis platvormidesse nagu Reinvest24, kes hoolitseb kõikide kinnisvarahalduste eest samal ajal, kui sina naudid oma passiivset sissetulekut passiivselt (ilma, et higi tilguks).

Lühiajaliste rendipindadega tegelemine nõuab rohkem teadmisi

Kui sa just ei toetu professionaalsetele kinnisvara ekspertidele, pead sa hoidma ennast kursis üürilepingutega, maksudega, lühiajaliste üürihindadega, konkurentsiga ja kõikide seadustega, mis kehtivad lühiajaliste üüripindadele. See ei ole lihtne, kuna lühiajaliste üüripindade turg on väga reguleeritud ja pidevalt muutuv. Broneerimisplatvormid on algusest peale olnud hotellituru vaenlased. Samuti süüdistavad paljud metropoli residendid antud platvorme selles, et puuduvad taskukohased pikaajalised eluasemed. Seega, paljud valitsused otsustavad keelata või piirata lühiajalisi üüriplatvorme populaarsetes linnades ja puhkuse sihtkohtades.

Reinvest24 loob investoritele passiivse sissetuleku renditulust ja kapitali kasvust

Lühiajaline üüritulu on fantastiline, aga Reinvest24 läheb sammu veel kaugemale võimaldades investoritele lisa kasumit kapitali kasvust. Meie meeskonna kompetents, turuteadmised ja kinnisvara kogemused tagavad, et valitakse vaid kõige paremad kinnisvaraporjektid. Nii saavad investorid mõlemat nautida; üüritulu lühiajalisest üürist ning ajapikku ka tulu kapitali kasvust.

Pealegi, saada passiivset tulu tähendab seda, et sa ei pea muretsema oma lühiajalise üüripinna kinnisvarahalduse eest. Reinvest24 hoolitseb kõikide kinnisvara vajaduste eest, võttes enda peale igapäevased haldused, korrashoiu ja hooldustööd. Nii saad sina mugavalt maha istuda ja nautida oma passiivset sissetulekut üüritulust ja kapitali kasvust.

On võimalik raha teenida kuna inimeste arv aina kasvab globaalse reisimisega

Reisiturg on kiiresti kasvanud globaliseerumisega ja kasvavate odavlendudega. Tulemusena on lendavate reisijatearv (paljud neist, kes otsivad lühiajalist üüripinda hotelli asemel) ligi 4 miljardit võrreldes vaid 1 miljardi turistiga tagasi 1990. aastal. Tõusvad linnad nagu Tallinn näevad kasvu lühiajalistes üüripindades. AirDNA prognoosib Tallinna lühiajalise üürituru kasvu 55% aastas. Lisaks, lühiajalise üüri andmetel on näha, et Eesti pealinnal on 70% keskmine majutus täituvus, ning 56€ on keskmine päeva hind lühijalisel üüripinnal.

Kui sa otsid investeerida kinnisvarasse Tallinnas ja mõtled, kas valida lühiajalist üüri või pikkajalist üüri, võta arvesse: keskimine üür 1-toalise korteri eest kesklinnas on 503.75€ pikkajalise perioodi eest. See on sinu 31-päeva üür. Nüüd, kujutame ette, et üürid sama 1-toalise korteri 21-päevaks (70% täituvusega) küsides 56€ öö eest. See tähendaks 1,176€ iga kuu lühiajalisest üürist, mis on 133% rohkem üüritulu, lihtsalt pakkudes oma kinnisvara lühiajalise pinnana. Lühiajalise üüripinnaga tuleb võtta ka arvesse, et võibolla ei ole koguaeg nii suur täituvus ja sinu halduskulud võivad olla ka kõrgemad.

Broneeringuid saab suurendada kinnisvara arendusega

Asjad nagu asukoht ja lähedal asuvad mugavused võivad suurendada sinu lühiajalise üüripinna päeva hinda. Kõige suurem investeeringutasuvus tuleb aga siis kui arendad või renoveerid oma kinnisvara, et tõsta selle huvi ja nõudlust. Näiteks, Reinvest24 pakub hetkel investeerida lühiajalistesse üürikorteritesse, Tallinna kasvavas rajoonis. Investeerimisprojekt hõlmab arendust ja siis korterite üürimist lühiajalise majutusena.

Selle projekti arendusetapp kaasab korterite ehituste lõpetamist ja kortermaja renoveerimist, mis tõstab kinnisvara väärtust ligi 2100 eur/m2 (võttes arvesse praegust turuseisu). Prognoositud kapitali kasv arenduselt on 20,3%. Investorid saavad lisaks iga aasta 8.01% kasumit lühiajalisest üürist.

Investeeri lühiajalistesse üüripindadesse

Kokkuvõttes, lühiajalised üüripinnad kindlasti pakuvad rohkem üüritulu, eriti kui kinnisvara on arendatud ja asub atraktiivses piirkonnas. Teisest küljest, kõrgema üürituluga tuleb kaasa rohkem kohustusi ja ka kulu. Paljud valitsused ja institutsioonid otsivad võimalusi, et reguleerida lühiajalist üüriturgu, mis tähendab seda, et pead hoidma ennast pidevalt kursis turu muudatustega.

Reinvest24 on kinnisvara investeerimisplatvorm, mis investeerib ka lühiajalistesse üüripindadesse, et luua kõrgeim üüritulu meie investoritele. Pakkudes investeerimiseks kinnisvarasprojekte lühiajaliste üüriplatvormidel nagu Airbnb, saame luua veel suurema tulu meie klientidele. Reinvest24 on kursis seadustega ning kannab hoolt kõikide kinnisvara hooldustööde eest, võimaldades investoritele reaalset passiivset sissetulekut. Tutvuge meie kinnisvara investeerimisplatvormiga ja saa kinnisvarainvestoriks juba täna!

Kas soovid värsket kinnisvarainfot meilile?

Sisesta e-posti aadress ja ole kursis kinnisvaraturu liikumistega!

Kinnisvarakoolis järgmisena:

30.11.2022 Kasutusluba ja selle taotlemine