Uus Maa alustab kinnisvaranõustamisega pangakontorites

Uus Maa Kinnisvarabüroo ja Swedbank alustavad igakuiste nõustamispäevadega, et pakkuda klientidele mitmekülgset kinnisvara- ja laenualast nõu ja abi. Esimene kliendipäev leiab aset täna, 28. mail Lasnamäe Mustakivi Keskuse Swedbanki kontoris kell 16.00-18.00.

Tasuta nõu saab küsida kõigil kinnisvaraga seotud teemadel, mis puudutavad oma vara müüki või üürile andmist ja sellele õige hinna määramist ning tehingu rahastamist laenu abil. Samuti aidatakse kõiki kinnisvaraostu ettevalmistamisel ja objektide leidmisel. Kõigile küsimustele vastavad ja soovitusi jagavad piirkonna parimad spetsialistid.

Uus Maa Kinnisvarabüroo elamispindade osakonna tegevjuhi Eve Soppe sõnul on selliste nõustamispäevade näol tegemist suurepärase võimalusega valida endale kinnisvaramaakler läbi isikliku kohtumise ja saada tasuta konsultatsiooni piirkonna parimatelt spetsialistidelt. „Tegemist on väga hea kompleksteenusega, sest lisaks kinnisvara-alasele nõule on kliendile võimalust saada koheselt ka tulemuslikku laenunõustamist pangatöötajate poolt,“ lisas Soppe.

Swedbanki eralaenude osakonna valdkonnajuhi Anne Pärgma sõnul hindavad praegused kodulaenuvõtjad enda maksejõulisust reaalselt ning kohustusi võetakse väga mõistlikult. Vara valikul pööratakse tähelepanu eelkõige asukohale, seejärel on olulisel kohal kinnisvara hind ja kvaliteet.

„Pank on valmis klienti igakülgselt nõustama võimalikult jõukohase eluaseme valikul. Koostöös vahendajatega saame kliendile kindlasti abiks olla. Ka statistika näitab, et pea pooled tehingutest tehakse kinnisvaramaakleri vahendusel,“ lisas Pärgma.

Uus Maa Kinnisvarabüroo ja Swedbanki nõustamispäevad hakkavad toimuma kord kuus Lasnamäe Mustakivi Keskuse Swedbanki kontoris. Edaspidi on plaanis sarnaste koostööpäevadega alustada ka teistes linnaosades.

Kas soovid värsket kinnisvarainfot meilile?

Sisesta e-posti aadress ja ole kursis kinnisvaraturu liikumistega!

Kinnisvarakoolis järgmisena:

06.-08.09.2022 Kinnisvara ABC