1Partner Kinnisvara käive kasvas 35%

1PartnerKinnisvarafirma 1Partneri 2011. aasta kinnisvarateenuste käive kasvas 35 protsenti 1,33 miljoni euroni ning kasum 86 protsenti 250 000-ni.

1Partner Kinnisvara tegevdirektori Martin Vahteri sõnul iseloomustab 2011. aastat kõikuv tehinguaktiivsus vaheldudes europohmellist eufooria ning tagasi umbusuni. “Kokkuvõttes tuli aga sektorile hea aasta ning kasvas nii tehingute arv kui keskmine väärtus,” ütles Vahter.

“Kui arvestada laenu ja kinnisvara hinna suhet, siis on viimased kaks aastat olnud ostjale iseseisvusaja parimad. Laenu kättesaadavus ja hind olid tänu madalale Euriborile odavad ning ka kinnisvara hind soodne,” ütles Vahter.

Martin Vahteri kinnitusel on 2012. aasta alguseks laenu riskimarginaalid veidi tõusnud, kuid pankadevaheline intressimäär Euribor endiselt madal ning ka kinnisvarahinnad pikemat aega stabiilsel tasemel. “Kui tarbijakindlus püsib, siis on tehinguteks endiselt hea potentsiaal ning loodame, et tuleb stabiilne aasta,” hindas Vahter.

1Partner Kinnisvara tegevdirektori sõnul kindlustas ettevõte tänu lojaalsetele klientidele 2011. aastal oma peamises tegevuspiirkonnas – Tallinnas ja Harjumaal turuliidri positsiooni ning varasemalt tehtud investeeringud tõstsid firma käivet ning kasumit. “2012. aastal jätkame senisel kursil ning pöörame eritähelepanu praeguseks hästi käima läinud vene- ja soome kinnisvaragruppide tööle,” lisas Vahter.

Kokku teenindas ettevõte 2011. aastal enam kui 2000 klienti.

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

*

+ 25 = 33

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

%d bloggers like this:
Kas soovid värsket kinnisvarainfot meilile?

Sisesta e-posti aadress ja ole kursis kinnisvaraturu liikumistega!