Kinnisvara ABC alustab esmaspäeval 19/09/2011

Maakleritele ja eraisikutele suunatud koolitus alustab esmaspäeval 19/09/2011. Koolitus annab ülevaate kinnisvaraturul tegutsemise alustest.

Tõnu Toompark, Adaur Grupp OÜ juhatuse liigeKinnisvaraanalüütik Tõnu Toompark räägib kinnisvaraturust, seda mõjutavatest teguritest. Täiendavalt tuleb juttu kinnisvara finantseerimisest ja hindamisest.

Maila MoorKonsultant Maila Moor annab põhjaliku ülevaate ehituse ja planeeringute valdkonnast. Räägime praktiliselt detailplaneeringust, üldplaneeringust, nende reguleerimise ulatusest. Samuti leiab käsitlemist ehituslubade ja kasutuslubade temaatika.

Evi HindpereJurist ja koolitaja Evi Hindpere pühendab koolituse pikima osa seadusandlusele ja juriidilistele nüanssidele, millega kinnisvaravaldkonnas tuleb igapäevaselt kokku puutuda. Paljude muude teemade hulgas on kõne all perekonnaseadus, tsiviilseadustik, pärismisseadus, rahvastikuregistriseadus ja palju muud, millest Evi aitab kõige olulisema üles leida.

Andree Raid, Raid&KO OÜ juhatuse liigeMaaklerbüroo juht ja maakler Andree Raid räägib maakleri tööst ja kinnisvara müümises protsessist. Millised on ühe maakleri kohustused, milles seisneb maakleri igapäevane töö? Neile küsimustele aitab Andree vastuse leida. Lisaks vaatab Andree läbi praktiliste näidete, kuidas toimub kinnisvara müümine.

koolitusele järgneb 05/10/2011 Kinnisvara ABC üürikoolitus. Üürikoolitus on keskendunud üüriäri juriidilisele ja majanduslikule küljele. Üürikoolitus on suunatud nii elamispindade üürileandjatele, kui üürnikele ehk üürilevõtjatele.

Info ja registreerumine

Lähem info ja registreerumine:

Lähem info

Adaur Grupp OÜ
+372 525 9703
tonu@adaur.ee
Andree Raid
Raid & Ko OÜ
+372 502 3300
andree@raid.ee
Kas soovid värsket kinnisvarainfot meilile?

Sisesta e-posti aadress ja ole kursis kinnisvaraturu liikumistega!

Kinnisvarakoolis järgmisena:

06.-08.09.2022 Kinnisvara ABC