Kolm elevanti alustavad oma kolmandat koostööprojekti

Kadriorus müüki tulevas korterelamus saad korteri osta 0%-lise
laenumarginaaliga

3 elevanti alustavad oma kolmandat koostööprojekti, milleks on Kadriorus Kollane tänav 7 asuv kortermaja.

Eduka koostöö tulemusena saavad 3 elevanti – SRV Kinnisvara, Nordea Pank ja Kinnisvarabüroo, pakkuda Kollane 7 korteri ostjatele seni soodsaima intressiga pangalaenu.

Kollane 7 korteriostja laenuintressiks on esimesed 5 aastat ainult kas 6 kuu Euribor, 12 kuu Euribor või Nordea baasintress millele lisandub 0%-line marginaal. Peale 5 aasta möödumist lisandub madalaim võimalik marginaal.

Päikesemaja nime kandva Kollane 7 objekti on tänaseks juba alanud ning maja valmimine on planeeritud 2005. aasta sügisesse. Päikesemaja on viiekorruseline ja 27 korteriga. Suurema osa moodustavad 2-toalised korterid, kuna just selliste korterite järgi on turul kõige suurem nõudlus. Keldrikorrusel on 15 parkimiskohta.

Oma päikeselise nime on maja saanud tänu oma põrandast laeni ulatuvatele akendele, mis võimaldavad võtta põhjamaisest päikesevalgusest maksimumi.

Kollane 7 korterelamu on SRV Kinnisvara, finantseerija on Nordea Pank ning ametlik müügiesindaja Kinnisvarabüroo.

Põhjalikum info projekti kohta

3 elevandi esimeseks ühisprojektiks oli Brookusmäe elamukompleksi ja Tallinna vanalinnas, mis tänaseks on juba lõppfaasis. Teiseks suureks arenduseks on Pärnu mnt. 110 ehitatav silmapaistva arhitektuuriga korterelamu Osten Tor.

Kas soovid värsket kinnisvarainfot meilile?

Sisesta e-posti aadress ja ole kursis kinnisvaraturu liikumistega!

Kinnisvarakoolis järgmisena:

06.-08.09.2022 Kinnisvara ABC