Suur elamispindade turuülevaade suvi 2023

Tõnu Toompark

Suvel 2023. a oodatakse jätkuvalt elamispindade hinnalangust. Statistika näitab seevastu, et 2023 II kvartalis korterite hinnad Tallinnas on läinud hoopis õige pisut ülespoole. Üldine majanduskeskkond on jätkuvalt riskantne.

2023. a suvine elamispindade turuülevaade vaatab, mis saab sellises olukorras edasi? Kas põgus hinnatõus on surnud kassi põrge, millele järgneb kohe sügav langus? Kas järgneb turu kukkumine, mis ei jää alla 2008.-2009. a kriisis toimunule?

Või eirab kinnisvaraturg majanduses toimuvat ja oleme uue hinnatõusu lävel? Kas võime eeldada, et kinnisvaraturul saavad asjad liikuda ainult paremuse suunas?

Või on äkki võimalikud mingid vahepealsed stsenaariumid?

Turuülevaadet käin esitlemas ettevõtetes. Vajadusel teeme esitluse Zoom’i vms rakenduse kaudu. Esitluse tellimiseks palun kontakteeru: Tõnu Toompark, +372 525 9703, tonu@toompark.ee.

Alternatiivina ettevõttes tehtavale turuülevaate esitlusele on võimalik osaleda 20.09.2023 veebiseminarina toimuval Kinnisvarakooli turuülevaate seminaril. Veebiseminarile registreerumine Kinnisvarakooli kodulehel.

Kas soovid värsket kinnisvarainfot meilile?

Sisesta e-posti aadress ja ole kursis kinnisvaraturu liikumistega!

Kinnisvarakoolis järgmisena:

26.09.2023 Kinnisvara müügikoolitus